UWAGA! Najnowsza wersja oprogramowania v.21P zawiera POLSKIE MENU - plik z firmwarem do pobrania na dole ekranu.Co nowego w aktualizacji: 


1. Dodaje funkcję zapisu zdjęć w RAW.
2. Naprawia błąd przy włączaniu wyświetlacza w funkcji sleep.
3. Poprawia wyświetlanie rozdzielczości 720p przy 120fps i 240fps.
4. Dodaje nowe logo SJCAM przy wyłączaniu.
5. Poprawia problem z brakiem dźwięku przy opcji nagrywania w pętli.
6. Zwiększa odświeżanie video.
7. Poprawia błąd przy opcji videolapse włączanej przez opcję "quick record".
8. Poprawia błąd wyświetlania czarnego ekranu przy przechodzeniu z opcji video na foto przy włączonej długiej ekspozycji.
9. Poprawia błąd wyświetlania białego ekranu przy podłączeniu kamery do zasilania w "sleep mode".

Aby przeprowadzić proces aktualizacji, wykonuj następujące kroki:1. Wyłącz kamerę.


2. Wyjmij kartę MicroSD z kamery.


3. Sformatuj kartę MicroSD używając zapisu FAT32 na swoim komputerze. Jeżeli kartanie zostanie sformatowana w ten sposób, aktualizacja może się nie powieść. 
4. Ściągnij plik aktualizacyjny i rozpakuj go. Skopiuj plik .bin z oprogramowaniem na kartę MicroSD. Nie twórz żadnego folderu. 5. Włóż kartę MicroSD do kamery i podłącz ją do zasilania, jeżeli nie jest całkowicie naładowana.


6. Włącz kamerę - proces aktualizacyjny powinien rozpocząć się automatycznie.  Ekran może wyłączyć się na kilka sekund i diody LED mogą migać. Gdy proces się zakończy możesz wyjąc kartę pamięci i ją sformatować. Jeżeli nie, przejdź do następnego punktu.


7. Jeżeli proces instalacyjny nie startuje po włączeniu kamery, przejdź do ustawień i wybierz opcję "Version".  Wybierz plik z numerem aktualizacji, wówczas kamera zapyta, czy chcesz zaktualizować firmware.

6. Zaakceptuj komunikat i poczekaj do zakończenia procesu. Kamera może wyłączyć się na kilka sekund, a diody mogą zacząć migać. 7. Włącz kamerę ponownie i sprawdź wersję aktualnego oprogramowania. PO ZAKOŃCZONEJ AKTUALIZACJI, PAMIĘTAJ O USUNIĘCIU PLIKU Z FIRMWAREM NA KARCIE PAMIĘCI - W PRZECIWNYM RAZIE, KAMERA BĘDZIE CIĄGLE CHCIAŁA PRZEJŚĆ PRZEZ PROCES AKTUALIZACJI. 
Przed dokonaniem aktualizacji, upewnij się że używasz karty SD minimum class 10.Listę kart polecanych przez SJCAM, znajdziesz tutaj:http://support.sjcamhd.com.pl/support/solutions/articles/19000001432-1-jakie-karty-pami%C4%99ci-s%C4%85-zalecane-do-u%C5%BCytku-z-kamerami-sjcam-