Drodzy Użytkownicy SJCAM


Od momentu wypuszczenia najnowszej wersji naszej mobilnej aplikacji SJCAM, możecie zainstalować najbardziej aktualne oprogramowanie do swojej kamery korzystając z tej aplikacji. Wystarczy połączyć się z kamerą SJ6 Legend korzystając z aplikacji mobilnej i będziecie mieć możliwość aktualizacji automatycznej. Aby ściągnąć najnowszą wersję aplikacji mobilnej SJCAM, wystarczy wejśc na stronę www.sjcamzone.cc na swoim smartfonie i kliknąć w link do pobrania, w zależności od systemu operacyjnego smartfona.


Aby zaktualizować oprogramowanie w swojej kamerze za pomocą aplikacji SJCAM, podążaj za instrukcją:

1. Ściągnij i zainstaluj aplikację mobilną SJCAM Zone App.
2. Włącz moduł WiFi w kamerze.
3. Połącz urządzenie mobilne z kamerą za pomocą WiFi
4. Otwórz SJCAM Zone App.
5. Wybierz ikonkę kamery.
6. Kamera zapyta się, czy aktualizować oprogramowanie, zaakceptuj i przestrzegaj dalszych instrukcji,


Jeżeli jednak nie uda Wam się zaktualizować oprogramowania automatycznie – zamieszczamy krótki tutorial, jak zrobić to w sposób manualny.


Obecnie dostępny firmware:


SJCAM SJ6 Legend Firmware V1.0. i V.1.1


NAJNOWSZA WERSJA OPROGRAMOWANIA: v1.4.4Aby przeprowadzić proces aktualizacji, wykonuj następujące kroki:1. Wyłącz kamerę

2. Wyjmij kartę MicroSD z kamery.

3. Sformatuj kartę MicroSD używając zapisu FAT32 na swoim komputerze.

4. Rozpakuj plik aktualizacji i skopiuj plik "bin" do głównego katalogu na swojej karcie MicroSD, pamiętaj aby zachować nazwę pliku "bin".

5. Włóż ponownie kartę MicroSD do kamery.

6. Podłącz ładowarkę do kamery, kamera powinna zaktualizować się automatycznie. Jeżeli bateria kamery była w pełni naładowana, nie ma potrzeby podłączania kamery pod ładowarkę.

7. Po ukończeniu aktualizacji, usuń plik "bin" z karty SD.Przed dokonaniem aktualizacji, upewnij się że używasz karty SD minimum class 10. Listę kart polecanych przez SJCAM, znajdziesz tutaj:


http://support.sjcamhd.com.pl/support/solutions/articles/19000001432-1-jakie-karty-pami%C4%99ci-s%C4%85-zalecane-do-u%C5%BCytku-z-kamerami-sjcam-