Uwaga: Aktualizacja przeznaczona wyłącznie dla najnowszych wersji kamer SJ5000+, które wypuszczono na rynek z oprogramowaniem 3.0 lub wyższym. Support dla starszych wersji znajdziecie pod tym linkiem.Najnowsze pliki aktualizacyjne można znaleźć pod następujacymi linkami:Aktualizacja oprogramowania do wersji 3.2 -kliknij żeby pobrać-

Aktualizacja oprogramowania do wersji 3.3 beta -kliknij żeby pobrać-

Aktualizacja oprogramowania do wersji 3.3.3 -kliknij żeby pobrać-

Aktualizacja oprogramowania do wersji 3.3.5 (24.02.2016) -kliknij żeby pobrać-

Aktualizacja oprogramowania do wersji 3.3.6 -kliknij żeby pobrać-Zmiany w oprogramowaniu 3.3.6:  1. Oprogramowanie jest kompatybilne tylko z wersją V3.X kamery. Prosimy nie stosować go w wersjach V2.X, ponieważ może uszkodzić na trwałe kamerę.

  2. Zmienia niektóre błędy językowe

  3. Optymalizacja funkcji "quick shot". Jeżeli wciśnieś "on" w opcji "Quick Shot", możesz wybudzać ekran przyciskiem OK.

  4. Zmiana kilku pomniejszych bugów.Przed dokonaniem aktualizacji, upewnij się że używasz karty SD minimum class 10. Listę kart polecanych przez SJCAM, znajdziesz tutaj:

https://supportsjcamhdcompl.freshdesk.com/support/solutions/articles/19000001432-1-jakie-karty-pami%C4%99ci-s%C4%85-zalecane-do-u%C5%BCytku-z-kamerami-sjcam-Aby przeprowadzić proces aktualizacji, wykonuj następujące kroki:1. Wyłącz kamerę

2. Wyjmij kartę MicroSD z kamery.

3. Sformatuj kartę MicroSD używając zapisu FAT32 na swoim komputerze.

4. Rozpakuj plik aktualizacji i skopiuj plik "bin" do głównego katalogu na swojej karcie MicroSD, pamiętaj aby zachować nazwę pliku "bin".

5. Włóż ponownie kartę MicroSD do kamery.

6. Podłącz ładowarkę do kamery, kamera powinna zaktualizować się automatycznie. Jeżeli bateria kamery była w pełni naładowana, nie ma potrzeby podłączania kamery pod ładowarkę.

7. Po ukończeniu aktualizacji, usuń plik "bin" z karty SD.