Plik z najnowszą aktualizacją znajdziesz na dole artykułu.

Najnowsza wypuszczona aktualizacja to:

SJCAM_SJ4000PLUS_firmware_v3.2


V3.2:

1. Umożliwia przeprowadzanie dalszych aktualizacji przez aplikację SJCAM APP.


---------------------------------------------------------------------------------


V3.1:

1. Zwiększa prędkość ściągania plików przy połączeniu WiFi

2. Dodaje kompatybilność z nową aplikacją SJCAM APP.


---------------------------------------------------------------------------------

V3.0

Naprawia kwestię związaną z interwałowym nagrywaniem przez 2 i 1 sekundę.

Zmiany:  1. Poprawia błąd z wyświetlaniem chińskich opcji.

  2. Poprawia błąd przy nagrywaniu w jakści 2K z WiFiUwaga: Jeżeli oprogramowanie do SJ4000+ zostało zaktualizowane do wersji 2.5 lub wyższej, nie możesz powrócić do oprogramowania SJ4000+ niższych wersji. Oprogramowanie przeznaczone jest jedynie dla wersji 2.5 lub niższych. Jeżeli powrócisz do oprogramowania niższego niż 2.5, po zainstalowaniu wersji 2.5, uszkodzisz trwale kamerę i nie przestanie funkcjonować.Przed dokonaniem aktualizacji, upewnij się że używasz karty SD minimum class 10. Listę kart polecanych przez SJCAM, znajdziesz tutaj:

https://supportsjcamhdcompl.freshdesk.com/support/solutions/articles/19000001432-1-jakie-karty-pami%C4%99ci-s%C4%85-zalecane-do-u%C5%BCytku-z-kamerami-sjcam-Aby przeprowadzić proces aktualizacji, wykonuj najstępujące kroki:Krok 1: Sprawdź aktualną wersję oprogramowania w menu opcji kamery. Jeżeli Twoje oprogramowanie to wersja 2.4 lub niższa, przejdź do kroku 2, jeżeli jednak posiadasz wersję 2.5 lub nowszą, przejdź do kroku 3.Krok 2: Przygotowanie instalacji oprogramowania:

a) Upewnij się, że sformatowałeś kartę MicroSD. Ważne: przeformatowanie jest konieczne.

b) Skopiuj plik aktualizacyjny “LD96660A.bin” do głównego folderu na karcie MicroSD.

c) Włóż kartę MicroSD do kamery SJ4000+ i włącz przycisk power. Ważne: upewnij się, że kamera jest wyłączona podczas wkładania karty pamięci. Po aktywacji kamery, odczekaj moment, następnie wyłącz kameręSJ4000+ i wyjmij kartę.Krok 3: Dalsza instalacja oprogramowania:

d) Usuń plik “LD96660A.bin” z karty MicroSD. Następnie skopiuj wersję 2.9 oprogramowania “SJCAM001.bin” do głównego katalogu karty pamięci. Ważne: nie ma potrzeby formatowania karty.e) Przełóż kartę MicroSD do wyłączonej kamery SJ4000+, następnie włącz ją. Aktualizacja powinna zainstalować się w 10-15 sekund. Niebieska i żółta dioda powinny migać do czasu zainstalowania oprogramowania, potem kamera aktywuje się sama. Sprawdź wersję oprogramowania, aby potwierdzić jego zgodność, następnie usuń plik “SJCAM001.bin” z karty pamięci, w przeciwnym razie oprogramowanie będzie się re-instalować do wyłączenia kamery.